Поиск авто: расширенный поиск

UAH
UAH
USD
EUR

Блог Lexus

 • Lexus показав нове фото RX 450h з фірмовою решіткою радіатора

  2012-03-05 12:00:46 - пишет whinger: 2151
  У вівторок, 6 березня, у Женеві відбудеться світова прем'єра нового Lexus RX 450h. Найголовніша зміна в моделі - дизайн. Кросовер отримав зовнішність від нового GS. Крім того, модель отримає низку нових опцій і спортивний пакет F Sport.

   


  Раніше в Мережу просочилися фотографії рестайлінгового Lexus RX, відскановані з підготовлюваної для внутрішнього ринку Японії рекламної брошури. За цими, а також першим офіційним зображенням можна зробити висновок, що і кросовер приміряє на себе після рестайлінгу фірмову решітку радіатора.

  Крім того, зміни стосуватимуться головної оптики, бамперів (переднього і заднього), а також дизайну легкосплавних дисків. Інтер'єр кросовера отримає розширену гамму оздоблювальних матеріалів, нове рульове колесо і більш сучасну мульдімедійную систему для задніх пасажирів.

  Гамма силових агрегатів змін не зазнає - в Європі як і раніше будуть пропонуватися модифікації R350 і R450h, а в Японії - ще й R270. Проте кожна з них стане доступна і у версії F Sport: випробувану на седані GS технологію виробники переносять в стан кросоверів. Також на автосалоні відбудеться європейська прем'єра концепту LF-LC і нового GS 450h і GS 450h F Sport.

   

  Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/business/_lexus-pokazav-nove-foto-rx-450h-z-firmovoyu-reshitkoyu-radiatora/425587">Gazeta.ua</a>


  Комментировать Добавить в избранное
Загрузка...